1. /
  2. Nezaradené
  3. /
  4. Zelené strechy v TROCHU...
Zelené strechy v TROCHU INAK s Adelou

Zelené strechy v TROCHU INAK s Adelou

Keď mi napísal v jeden deň producent talk show Trochu inak Daniel Rabina netušil som, že dostanem pozvanie do talkshow s Adelou. Sme nesmierne poctení, že práca, ktorú robíme v oblasti zelených striech oslovuje ľudí a hlavne vidíme za sebou reálny výsledok. Už 28. mája budem hosťom show Trochu inak s Adelou, ktorá prináša nové pohľady na staré témy a nebojí sa názorov, ktoré môžu iným zdvihnúť tlak.
 
Rozprávať sa budeme na tému zeleň v meste, o zelených opatreniach, ktoré sa zameriavajú na zadržiavanie vody v mestách, ale aj o to ako to podporuje súčasná legislatíva. S adaptáciou miest na zmenu klímy treba začať čo najskôr. Čo preto robíme v spoločnosti ? Toto a omnoho viac sa dozviete v talk show 28.5.2022. 
 
Vstupenky sú už vypredané, budete si to môcť pozrieť v RTVS, v archíve Trochu inak s Adelou alebo tu na našej webovej stránke.
Zelené strechy v TROCHU INAK s Adelou

Verím, že aj Slovensko pôjde zelenou cestou a nebudeme prešlapovať na mieste ako doteraz. 

Buďte súčasťou pozitívnej zmeny klímy spolu s nami 🌍

Branislav Siklienka

Chcete vedieť viac o zelených strechách alebo dotáciách na zelené strechy ? Radi vám poradíme. Pre inšpiráciu si môžete pozrieť galériu našich zrealizovaných projektov, naše realizácie alebo vypočuť a prečítať si rady a typy v sekcii povedali o nás. Komponenty k zeleným strechám nájdete v našom E-SHOPE.

Chcete cenovú ponuku?