Zelen├ę strechy pre

STRECHÁRSKE FIRMY

Spolupr├ícou a synergiami dok├í┼żeme viac. Ka┼żd├Ż je expertom vo svojej oblasti a tak m├┤┼żeme┬á spolo─Źn├Żmi silami komplexne zastre┼íi┼ą dod├ívku strechy spolu s vegeta─Źnou strechou, ─Źi u┼ż pre rodinn├Ż dom alebo administrat├şvnu budovu. Spojenie pri tendroch a verejn├Żch obstar├ívaniach m├┤┼że by┼ż taktie┼ż obojstranne v├Żhodn├ę. Pon├║kame v├ím partnerstvo, v ktorom si dok├í┼żeme marketingovo vz├íjomne pom├┤c┼ą. Ak ste podobn├ęho zm├Ż┼í─żania ako my, budeme radi, ak sa spolu spoj├şme pre zelen┼íie budovy.

Zelen├ę strechy pre strech├írske firmy | zelena.strecha.sk

Typy zelen├Żch striech

Extenz├şvna zelen├í strecha - Z├íhorsk├í Bystrica

Plochá strecha

Šikmá zelená strecha

Šikmá strecha

typy zelen├Żch striech

Extenz├şvna strecha

intenz├şvna zelen├í strecha

Intenz├şvna strecha

Ak├ę slu┼żby V├ím vieme pon├║knu┼ą?

nacenenie projektov zelen├Żch striech

Nacenenie projektov

Indikat├şvnu cenov├║ ponuku v├ím vieme vypracova┼ą na z├íklade poskytnut├ęho p├┤dorysu strechy. Fin├ílnu cenu v├ím poskytneme a┼ż na z├íklade obhliadky, zhodnotenia technick├Żch parametrov, n├íro─Źnosti a logistick├Żch n├írokov. Sme transparentn├ş. Na┼ía cenov├í ponuka je kone─Źn├í a obsahuje v┼íetky polo┼żky, vr├ítane alternat├şvnych materi├ílov a sp├┤sobu ozelenenia. V pr├şpade, ┼że zelen├í strecha je financovan├í prostredn├şctvom dot├íci├ş alebo E├Ü fondov, vieme by┼ą n├ípomocn├ş.

spolupráca

Partnerstvo pre spolo─Źn├ę projekty

Na┼íou filozofiou je spolupr├íca medzi partnermi. Pre dobr├Ż v├Żsledok sa oplat├ş spolupracova┼ą. O to viac, ┼że na┼íe poslanie je spojen├ę so zmenou kl├şmy a zlep┼íen├şm ┼żivotn├ęho prostredia. Chceme, aby na┼íe mest├í a obce, v ktor├Żch ┼żijeme boli zelen┼íie a zdrav┼íie, s oh─żadom na na┼íe rodiny a tie┼ż bud├║ce gener├ície. Bu─Ćte spolu s nami s├║─Źas┼ąou pozit├şvnej zmeny kl├şmy.

Chcete cenov├║ ponuku?