Zelen├ę strechy pre

DEVELOPEROV a STAVEBNÉ FIRMY

  1. Home
  2. /
  3. Slu┼żby zelen├Żch striech
  4. /
  5. Developeri a stavebn├ę firmy

Pre developerov a stavebn├ę firmy je ve─ża d├┤vodov, pre─Źo sa rozhodn├║┼ą pre udr┼żate─żn├ę zelen├ę rie┼íenie ako je zelen├í strecha. Zele┼ł je pr├şjemn├í nie len na poh─żad. ─Żudia obklopen├ş veget├íciou sa v takom prostred├ş c├ştia pr├şjemnej┼íie. Va┼ía nehnute─żnos┼ą z├şska nie len na atraktivite pri predaji alebo pren├íjme, ale aj na jej trhovej hodnote. Ak v├ís zauj├şmaj├║ technick├ę rie┼íenia a n├ípady, ako m├┤┼że vegeta─Źn├í strecha vyzera┼ą, ozvite sa n├ím. Poskytneme v├ím in┼ípir├ície r├┤znych pobytov├Żch priestorov, ktor├ę sme na─Źerpali na zahrani─Źn├Żch konferenci├ích a obhliadkach.

Stavebn├ę firmy a developeri

Typy zelen├Żch striech

Extenz├şvna zelen├í strecha - Z├íhorsk├í Bystrica

Plochá strecha

Šikmá zelená strecha

Šikmá strecha

typy zelen├Żch striech

Extenz├şvna strecha

intenz├şvna zelen├í strecha

Intenz├şvna strecha

Ak├ę slu┼żby V├ím vieme pon├║knu┼ą?

konzult├ície o zelen├Żch strech├ích

Konzultácie

Zelen├║ strechu je vhodn├ę za─Źa┼ą pl├ínova┼ą e┼íte pred stavbou. Ak m├íte ot├ízky oh─żadne skladby zelenej strechy, statiky alebo technick├Żch detailov plochej ─Źi ┼íikmej strechy, sme v├ím k dispoz├şcii├ş na konzult├íciu.

┼íkolenia o zelen├Żch strech├ích

┼ákolenia na zelen├ę strechy

Ak m├íte z├íujem dozvedie┼ą sa viac o zelen├Żch strech├ích, o ich navrhovan├ş a realiz├íci├ş pod─ża nemeck├Żch FLL ┼ítandardov, semin├ír v├ím poskytne potrebn├ę inform├ície. Cie─żom ┼íkolenia je ├║vod do problematiky zelen├Żch striech, pri─Źom s├║─Źas┼ąou diskutovan├Żch t├ęm je klasifik├ícia zelen├Żch striech, technick├ę po┼żiadavky na ich realiz├íciu a ├║dr┼żbu a v├Żhody zelen├Żch miest pre spolo─Źnos┼ą ako aj jednotlivca. Na semin├íri uvid├şte aj praktick├ę uk├í┼żky materi├ílov a postupov. Cel├Ż program v├ím vieme urobi┼ą na mieru - pre jednotlivca alebo skupinu, online, ─Źi osobne.

nacenenie projektov zelen├Żch striech

Nacenenia projektov

Indikat├şvnu cenov├║ ponuku v├ím vieme vypracova┼ą na z├íklade poskytnut├ęho p├┤dorysu strechy. Fin├ílnu cenu v├ím poskytneme a┼ż na z├íklade obhliadky, zhodnotenia technick├Żch parametrov, n├íro─Źnosti a logistick├Żch n├írokov. Sme transparentn├ş. Na┼ía cenov├í ponuka je kone─Źn├í a obsahuje v┼íetky polo┼żky, vr├ítane alternat├şvnych materi├ílov a sp├┤sobu ozelenenia. V pr├şpade, ┼że zelen├í strecha je financovan├í prostredn├şctvom dot├íci├ş alebo E├Ü fondov, vieme by┼ą n├ípomocn├ş.

spolupráca

Dlhodob├ę spolupr├íce

Na┼íou filozofiou je spolupr├íca medzi partnermi. Pre dobr├Ż v├Żsledok sa oplat├ş spolupracova┼ą. O to viac, ┼że na┼íe poslanie je spojen├ę so zmenou kl├şmy a zlep┼íen├şm ┼żivotn├ęho prostredia. Chceme, aby na┼íe mest├í a obce, v ktor├Żch ┼żijeme boli zelen┼íie a zdrav┼íie, s oh─żadom na na┼íe rodiny a tie┼ż bud├║ce gener├ície. Bu─Ćte spolu s nami s├║─Źas┼ąou pozit├şvnej zmeny kl├şmy.

Typy zelen├Żch striech

Extenz├şvna zelen├í strecha - Z├íhorsk├í Bystrica

Plochá strecha

Sklon plochej strechy je maxim├ílne 5┬░.┬áPloch├ę strechy s├║ jednoduch├ę na in┼ítal├íciu a investni─Źne menej n├íkladnej┼íie.Na plochej streche viete vytvori┼ą z├íhradu v oblakoch ako aj takmer bez├║dr┼żbov├ę ozelenenie.
Tento typ strechy umo┼ż┼łuje pestova┼ą ┼íirok├║ ┼ík├ílu rastl├şn, kr├şkov a┬ástromov. Po┼żadovan├í minim├ílna nosnos┼ą strechy je 80 kg/m2.

Šikmá strecha

Za ┼íikm├║ strechu sa pova┼żuje strecha so sklonom viac ako 5┬░.
┼áikm├ę strechy s├║ technicky n├íro─Źnej┼íie,┬ápreto je in┼ítal├ícia n├íkladnej┼íia.
Strechy so sklonom v├Ą─Ź┼í├şm ako 15┬░ potrebuj├║ z├íbrany proti zosuvu substr├ítu. Na ┼íikm├ę vegeta─Źn├ę strechy sa pou┼ż├şvaj├║ extenz├şvne rastliny, nevy┼żaduj├║ce z├ívlahu, a len┬áminim├ílnu ├║dr┼żbu.

Šikmá zelená strecha
typy zelen├Żch striech

Extenz├şvna strecha

Tento typ strechy nie je ur─Źen├Ż na akt├şvne vyu┼ż├şvanie, ide v┼íak o┬ánaj─żah┼íiu a najlacnej┼íiu variantu┬ávegeta─Źnej strechy. Porast tvoria suchomiln├ę druhy rastl├şn. Kv├┤li n├şzkej v├íhe je tento typ strechy mo┼żn├ę zrealizova┼ą na takmer v┼íetk├Żch stre┼ín├Żch kon┼ítrukci├ích.

Intenz├şvna strecha

S├║ ur─Źen├ę na relaxovanie alebo akt├şvne vyu┼ż├şvanie a vytv├íraj├║ nov├Ż pobytov├Ż priestor. Tento typ strechy umo┼ż┼łuje pestova┼ą ┼íirok├║ ┼ík├ílu rastl├şn, kr├şkov a stromov alebo m├┤┼że by┼ą vyu┼ż├şvan├í na pestovanie ovocia a zeleniny. Vy┼żaduje si zavla┼żovac├ş syst├ęm a pravideln├║ ├║dr┼żbu.

Šikmá zelená strecha

Chcete cenov├║ ponuku?