1. Home
  2. /
  3. O nás

Zelenou strechou za

zlep┼íenie glob├ílnej kl├şmy

Pr├şroda mi bola v┼żdy bl├şzka. Len na p├ír rokov som si odbehol do korpor├ítneho sveta, z ktor├ęho sa mi podarilo ┼ítastne unikn├║┼ą. T├ęma glob├ílnej kl├şmy sa ma bezprostredne dot├Żka a nie je mi jedno, s akou laxnos┼ąou k nie─Źomu tak d├┤le┼żit├ęmu pre n├í┼í ┼żivot, ─żudia pristupuj├║. Prostredn├şctvom zelen├Żch striech, ale aj ostatn├Żch svojich projektov, chcem pom├íha┼ą ─żu─Ćom a pr├şrode lep┼íie koexistova┼ą vo vz├íjomnej symbi├│ze. ┬á

Zelen├ę strechy sa stali mojim poslan├şm a prostredn├şctvom vegeta─Źn├Żch striech┬ása sna┼ż├şm prispie┼ą k zlep┼íeniu klimatick├Żch podmienok na zemi. Spolu s kolegami sme vytvorili nad┼íen├Ż a sk├║sen├Ż t├şm ─żud├ş, ktor├ş s├║ ochotn├ş a schopn├ş pom├┤c┼ą v├ím pri splnen├ş sna o zelenej streche.

Realiz├íciu sme schopn├ş urobi┼ą komplet na k─ż├║─Ź, ale pom├┤┼żeme v├ím aj konzult├íciami alebo odborn├Żm doh─żadom, aby va┼ía strecha nielen dobre vyzerala, ale aj plnila svoj ÔÇ×zelen├ŻÔÇť ├║─Źel. Vyu┼żit├şm na┼íich slu┼żieb m├íte istotu, ┼że zelen├í strecha nad va┼íou hlavou bude uroben├í dobre, spo─żahlivo a plnohodnotne.

Bu─Ćte s├║─Źas┼ąou pozit├şvnej zmeny kl├şmy spolu s nami.

Branislav Siklienka

Naše realizácie

Chcete cenov├║ ponuku?